Tokio Hotel Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

--Bill'in hayalindeki kız --

YazarMesaj
xXx AşKiToM xXx

xXx AşKiToM xXx

Kadın Mesaj Sayısı : 18
sitemizi Nerden buLdun : google.com
Siteyle iLgilenme Gucu :
--Bill'in hayalindeki kız -- Left_bar_bleue0 / 1000 / 100--Bill'in hayalindeki kız -- Right_bar_bleue

Rep Gucu :
--Bill'in hayalindeki kız -- Left_bar_bleue0 / 1000 / 100--Bill'in hayalindeki kız -- Right_bar_bleue

dinledigin müzik türü : --Bill'in hayalindeki kız -- Rockkj10
dikkat dikkat : Bu Site Bağımlılık Yapıyor
ozeL boLum : Tokio HoteL FoReVeR

--Bill'in hayalindeki kız -- Empty
MesajKonu: --Bill'in hayalindeki kız --   --Bill'in hayalindeki kız -- Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 10:09 pm

benim Seveceğim Kızın Saçları Koyu Göz Rengi ıse Açık Olmalı.yanık Tenli Ve Güçlü
Bi Fiziğe Sahip Olmalı.
fakat Hafif Kızlardan Olmamalı.
sadece Çılgın Olmalı.romantik Olmalı,ama Rock Giyinmeli.ben şuana Dek Hiç Romantik Olup Rock Giyinen Kızlarla Karşılarçmadım.benim Kız Arkadaşım Fiziğinin Tüm Hatlarını Gösteren Giysiler Giymeli Çünkü Bu Bence Çok Sexy.benim Kız Arkadaşım Normal ıç Çamaşırı Giymemeli(pamuğu Kastediyo) Vede Bacakları Tertemiz Olmalı.ben Kız Arkadaşımın Beni Sevmesini ısterim Paramla Ünümü Değil.ve Onun Başka Ülkede Yaşıyor Olmasını Ve Tanışmamızın Tesadüf Olmasını ısterdi.benim ıçin Kız Arkadaşımın Fan Olup Olmaması Önemli Değil.çünkü Kime Aşık Olacağınızı Siz Seçemezsiniz,aşk Acımasızdır.

http://www.gruptokiohotel.com/billin-hayalindeki-kiz-t-261.html
[SİTESİNDEN ALINTIDIR..]

--Bill'in hayalindeki kız --
1 sayfadaki 1 sayfası