Tokio Hotel Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom'un Amerika Günlüğü..

YazarMesaj
xXx AşKiToM xXx

xXx AşKiToM xXx

Kadın Mesaj Sayısı : 18
sitemizi Nerden buLdun : google.com
Siteyle iLgilenme Gucu :
Tom'un Amerika Günlüğü.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Tom'un Amerika Günlüğü.. Right_bar_bleue

Rep Gucu :
Tom'un Amerika Günlüğü.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Tom'un Amerika Günlüğü.. Right_bar_bleue

dinledigin müzik türü : Tom'un Amerika Günlüğü.. Rockkj10
dikkat dikkat : Bu Site Bağımlılık Yapıyor
ozeL boLum : Tokio HoteL FoReVeR

Tom'un Amerika Günlüğü.. Empty
MesajKonu: Tom'un Amerika Günlüğü..   Tom'un Amerika Günlüğü.. Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 10:05 pm

Tom'un ağzından Kanada ; Oh Kanada!

Biz Kanada'ya geçen Perşembe geldik,ve şimdi Toronto'dayız.Şu anda otel odamda oturuyorum buraya nasıl geldiğimizi ve tüm bunları sevdiğimi nasıl söyliyeceğimi düşünüyorum.2 konser verdik,bir Montreal'e katılıcaz Cumartesi günü Toronto'da ve bir tanede Pazar akşamı var.Bunların arasında birçok röportajımız oldu.Burada gerçekten birçok süprizle karşılaştık-burda herkes bizi tanıyor.Biz kendi biletlerimizi gördük caddelerde insanların ellerinde ama her iki gösteride sattı!!Hayranlarımız heryerde bizi bekliyordu-haykırdılar,alkışladılar,konuştular ve bizim şarkılarımızı söylediler çok iyiydi! Beni çok mutlu yapan şey ise iki şehirde birçok güzel kızı gördüm!Bugün CN Kulesi'ne gittik ve o çookk yüksektii.

Georg gelmeyi istemedi çünkü yükseklikten korkar o genellikle birşeyden korkar.Neyse biz sonra konuk olduğumuz MuchMusic'e gittik.Biz(gerçekten komikti) evsahiplerine birkaç Almanca sözcük öğrettik ve ''Ready Set Go'' yu söyledik-cooldu.Beng itmek zorundayım çünkü eşyalarımı toplamalıyımBiz yarın Los Angeles'a uçuyoruz.Odamı görmeliydin giysilerim heryerde toplamam saatler alıcak.Yakında seninle konuşur-dikkatli olurum!

...Tom

kaynak:
http://tokiohotel.pop24.de/tokiohotel2/index2_en.php
http://www.alloy.com/5/91/6497/1/ref/archive/5/56/

alıntıdır..

Tom'un Amerika Günlüğü..
1 sayfadaki 1 sayfası